logo

Informacja i rejestracja

(+48) 071 340 00 21

ul. Mickiewicza 91, 51-685 Wrocław

Czynne: Pn-Pt od 8:00 do 16:00

Centrum Zdrowia WroMedica powstało w 2012 roku, założone przez lekarzy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami oraz w prowadzeniu badań klinicznych. Stworzony przez nas podmiot leczniczy WroMedica jest nowoczesną placówką funkcjonującą jako zespół prywatnych poradni specjalistycznych oraz wieloprofilowy, ambulatoryjny ośrodek badań klinicznych.

Wysoką jakość świadczonych przez nas usług medycznych gwarantują lekarze specjaliści, którzy są utytułowanymi naukowo ekspertami w swoich dziedzinach, zespół wykwalifikowanych pielęgniarek oraz koordynatorów, a także odpowiednie zaplecze diagnostyczne. WroMedica spełnia wysokie wymagania stawiane współczesnym placówkom służby zdrowia, w tym normy architektoniczne i ergonomiczne dla tego typu obiektów w Unii Europejskiej, a starannie przemyślane wnętrza zapewniają komfort zarówno pacjentom, jak i pracownikom. Ośrodek jest przystosowany również do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Budynki, w których obecnie działa WroMedica, przez wiele lat były siedzibą odnoszącego żużlowe sukcesy Klubu Sportowego Sparta. Pamiętamy o ludziach, którzy tu pracowali i tworzyli historię naszego miasta.

WroMedica to przyjazne miejsce, do którego chętnie wracają pacjenci.

Zapraszamy!

Ok
Strona Centrum Zdrowia WroMedica wykorzystuje pliki cookie aby zapewnić Państwu jak najwygodniejsze korzystanie z naszej strony.
Dowiedz się więcej